XV Festiwal „Natchnieni Bieszczadem” w Cisnej

W dniach 18-19 sierpnia 2023 roku, Bieszczady gościły wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które na stałe wpisało się w kalendarz kulturalnych atrakcji regionu. XV Festiwal „Natchnieni Bieszczadem”, którego współorganizatorem była firma Estro, przyniósł mieszkańcom i turystom prawdziwą muzyczną ucztę w otoczeniu bieszczadzkiej przyrody.

Festiwal „Natchnieni Bieszczadem” to wydarzenie, które już od wielu lat przyciąga miłośników dobrej muzyki, kultury i przyrody. W ciągu dwóch dni festiwalu, uczestnicy mieli okazję cieszyć się koncertami najlepszych artystów sceny muzycznej, oraz świętować z członkami zespołu KSU ich jubileusz 45-cio lecia istnienia.

Oprócz koncertów, festiwal oferował liczne atrakcje dla wszystkich uczestników. Dla miłośników kulinariów były dostępne regionalne przysmaki, a miłośnicy przyrody mogli uczestniczyć w konkursach wiedzy o Bieszczadach oraz odwiedzić wystawę fotograficzną.

Program festiwalu wzbogaciły również warsztaty bieszczadzkiego rękodzieła i koła naukowe Politechniki Rzeszowskiej, oferując możliwość nauki i rozwijania swoich umiejętności, a dla najmłodszych festiwalowiczów były przygotowane specjalne atrakcje, aby zapewnić im niezapomnianą rozrywkę.

Wieczory festiwalowe nabierały magicznej atmosfery dzięki watrze poetyckiej przy ognisku, podczas której można było delektować się poezją i dźwiękami przy ognisku, tworząc wyjątkową atmosferę bliskości natury i kultury.

Festiwal „Natchnieni Bieszczadem” to wydarzenie, które przekracza granice muzyczne, łącząc ludzi z różnych miejsc i kultur w jednym miejscu, by cieszyć się muzyką, przyrodą i kulturą Bieszczadów.

Termin wydarzenia: 18-19.2023
Miejsce wydarzenia:  Cisna, Bieszczady